Hakkımızda

Liderpar Filtre, imalatta 35 yıllık tecrübesi ve işinde uzman kadrosuyla Ağır Vasıta, Hafif Ticari ve Binek Araç Hava Filtreleri, İş makina Filtreleri, Endüstriyel ve Özel Filtreler, Tozboya, Jeneratör ve kompresör Filtreleri Üretimi yapmaktadır.

Sektördeki talepler doğrultusunda ürün yelpazesini ve üretim hattını geliştiren Liderpar Filtre, zaman içerisinde sektörde tanınan ve güvenilen bir marka haline gelmiştir.

Öncelikli hedefi kalite seviyesini artırarak, ürün çeşitliliğini geliştirmek olan Liderpar Filtre, sektördeki yenilikleri takip ederek yeni çözümler üretmeyi ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve her geçen gün gelişen, yeni ortaya çıkan ürünler için yaptığı Ar-Ge üretim parkuru yatırımları ile sektördeki hızlı değişimlere kolaylıkla uyum sağlayabilmektedir.

Ürünlerini Oem kalitesine eşdeğer olarak büyük bir özenle üreten Liderpar Filtre, en yüksek kalitedeki ham madde olanaklarını kullanmaktadır. Kalitesini Iso 9001:2015, Iso 14001:2015, Iso 45001:2018, 10002:2018 ve CE uygunluk belgesi ile belgendirmiştir.

Kaliteli ürün üretimi politikasından ödün vermeden makine ve ekipman yatırımı yaparak ve Uluslararası fuarlara katılarak Liderpar Filtre markasıyla her çeşit filtre ihtiyacınızda tanınan ve güvenilen çözüm ortağınız ve markanız olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Kalite Belgelerimiz